bikeportal.org.ua

Чемпiонат з Крос-кантрi та форкросу пам'ятi Ф.Шахматова 2019

Положение

РЕГЛАМЕНТ
про проведення Відкритого чемпіонату м. Одеси
з велоспорту-маунтенбайку присвяченого пам'яті
Федора Шахматова1. Мета змагань.
Пропаганда здорового способу життя, залучення дітей та молоді до занять велоспорту - маунтенбайку, визначення кращих спортсменів до збірної команди області щодо участі у чемпіонатах та Кубках України.

2. Час та місце проведення змагань:
Змагання проводяться 25 травня 2019 року у місті Одесі на велодромі «Глечик» (р-н пляжу «Дельфін»).
Урочисте відкриття 10.00
Початок змагань 10.15

3. Організатори змагань:
- Управління з фізичної культури та спорту Одеської міської ради;
- КПНЗ «КДЮСШ №4» м. Одеса.
- Honey Badger Team

4. Керівництво змагань. 

Безпосереднє проведення змагань покладається на Головну суддівську колегію (головний суддя змагань Федоров А.П.).

5. Учасники змагань.
До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі за віковими категоріями:

1) юніори та чоловіки 2002 р.н. і старше);
2) юнаки 2003-2004 р.н.;
3) юнаки 2005-2007 р.н.;
4) дівчата (абсолют);
5) аматори чоловiки (60 хвилин);
6) аматори початкiвцi та дiвчата (40 хвилин).

Стартовий внесок для аматорiв: 100 грн.

Для допуску до змагань учасник зобов'язаний надати: медичну довідку про допуск на змагання; страховий поліс, дійсний в день змагань; технічно справний велосипед; наявність велосипедного захисного шолома;
Для 4Х повний комплект індивідуального велоспортивного захисту: каска «фул-фейс», нагрудник, наспинник, налокітники, наколінники, сорочка з довгими рукавами, довгі штани, рукавички.

6. Програма змагань.

25 травня 2019 року Велодром «Глечик».

8.00-9.45.Розмiтка траси змагань, розминка, реєстрація.
09.55 Урочисте відкриття змагань
10.00 Чемпіонат міста-героя Одеси з крос-кантрі (довжина кола 1.5 км).
11.10 Дитячі старти
11.30 Чемпіонат міста-героя Одеси з 4Х (275 м).
13.30 Нагородження

7.Фінансування, умови прийому учасників і суддів

Витрати на відрядження учасників на змагання (проїзд, проживання, харчування, страхування, добові в дорозі) за рахунок організації, яка відряджає.

8.Судді.

До суддівства змагань допускаються судді, які пройшли семінар та інструктаж по правилам дорожнього руху , який безпосередньо проводила головна суддівська колегія напередодні змагань. Також складається відомість проведення інструктажу з особистим підписом кожного і підписується Головним суддею і головним секретарем.

9.Підготовка спортивних споруд.

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 „Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально-відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”, підготовка спортивних споруд покладається на їх власників; контроль за підготовкою спортивних споруд несе робоча комісія, яка утворюється ГСК і не менш ніж за 4 години до початку змагань складає і подає на затвердження головному судді „Акт здачі-прийому місця змагань”. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення незвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність.

10. Медичне забезпечення.

У відповідності до «Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів» що затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27.10.2008 № 614, медичне забезпечення спортивно-масових заходів здійснюється обласними та міськими спортивними диспансерами, центрами належно від їх відомчого підпорядкування, відділеннями спортивної медицини лікувально-профілактичних закладів загальної мережі. Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря із спортивної медицини обов’язкова на змаганнях всіх рівнів.
Лікар змагань входить до суддівської колегії на правах заступника головного судді. Всі його рішення в мережах компетентності обов’язкові для учасників, суддів, організаторів змагань.

11.Особливі зауваження.

Вся відповідальність за здоров'я і безпеку учасників змагань, глядачів під час проведення змагань покладається на Головну суддівську колегію, тренерів і представників команд.
Учасники змагань розписуються у стартовому протоколі про дотримання Правил дорожнього руху, техніки безпеки і особистої відповідальності за життя і здоров'я під час змагань. Учасники молодших вікових груп ставлять підпис разом з тренером / або батьками.

12.Визначення переможців змагань.

Підсумки змагань підводяться у кожній віковій групі і кожному виді.
Чемпіони та призери відкритого чемпіонату Одеській області визначаються з найменшим часом проходження дистанції та певною кількістю коло. Переможці та призери відкритого чемпіонату м. Одеси визначаються відоремо по кожної дисципліни.

13.Нагордження переможців

Переможці та призери, які зайняли перші три місця , нагороджується медалями та дипломами відповідних ступенів.

14.Порядок подачі заявок.

Попереднє підтвердження кількісного складу учасників змагань здійснюється до 24.05.2019 року, за адресою: пр. Гагаріна 23 велосипедна база КДЮСШ №4- - Федоров О.П. - 0505766025
www.bike.od.ua.

Іменні заявки та відповідні документи, які підтверджують вік та особу спортсмена, паспорт спортсмена, ідентифікаційний номер та страховий поліс спортсмена подаються до мандатної комісії представником (тренером) в день приїзду команди на змагання.

До мандатної комісії подаються:

Іменна заявка (за встановленою формою) із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, роком народження, спортивним розрядом, регіоном, тренером спортсмена, завірена лікарем, печатками лікарсько-фізкультурного диспансеру, регіонального управління або відділу з питань фізичної культури і спорту, регіональної федерації.
Мандатній комісії заборонено приймати заявки, які не будуть відповідати вказаній формі, складені неповністю або не затверджені у відповідних медичних закладах.


Даний регламент є офіційним викликом на змагання.

 

Інформація

Чемпiонат з Крос-кантрi та форкросу пам'ятi Ф.Шахматова 2019
25.05.2019
Одесса
Положение
Результаты (27)
bikeportal.media:
Фото та відео (7)
bikeportal.votes:
Голосування учасників (5 / 8.9)
bikeportal.reviews:
Відгуки учасників (1)
bikeportal.reports:
Звіти учасників

коротке посилання на положення гонки:
extr.bikeportal.org.ua/7400
 

Вхід / реєстрація

Підтримай сайт bikeportal.org.ua фінансово:Календар

липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Найближчі гонки

Немає подій

наверх
time: 0.15033888816833